Protože klasické "papírové" podpisy mají pro naše zákonodárce větší význam než odškrtnutí souhlasu někde na Internetu, byli bychom rádi, kdybyste souhlas vyjádřili podpisem na papírovou podpisovou listinu. Existují dvě možnosti, jak to udělat.

  1. Na naší internetové stránce najdete seznam podpisových míst. Máte-li nějaké podpisové místo blízko, stavte se tam v době podle zveřejněných hodin a petici tam můžete podepsat.
  2. Můžete si založit nové podpisové místo na svém pracovišti. Archy si můžete vytisknout z PostScriptu, PDF, DVI nebo TeXu. Své místo můžete registrovat vyplněním formuláře s podpisovými místy. Pokud sice vytváříte podpisové místo, ale nechcete jej zveřejnit, informujte nás alespoň na adrese petice@linux.cz abysme věděli po ukončení akce, kde všude máme podepsané formuláře. Po uplynutí doby, kterou dohodneme elektronickou poštou, pak pošlete vyplněné podpisové archy na adresu našeho sdružení: CZLUG, Botanická 68a, 60200 Brno.

Vyplněním následujícího formuláře souhlasíte s textem petice, která je zveřejněna na http://www.linux.cz/petice/petice.pdf aspoň prostřednictvím Internetu. Údaje budou vloženy do databáze, a budou chráněny tak, aby se k nim nemohl dostat nikdo nepovolaný. Databáze není z Internetu přístupná pro čtení, lze do ní pouze přidávat údaje. Proto také není na této stránce umístěno žádné ON-LINE počítadlo podpisů. Pokud máte zájem, můžete údaje vložit i přes šifrované spojení.

A teď již k samotnému podpisovému formuláři. Všechna políčka musí být vyplněna.

Jméno a přijmení:
Ulice kde bydlíte:
Psč: Město:

Máte potíže, nedaří se podpis vložit? Pište na Dan.Ohnesorg@linux.cz
 

Hlavní strana o petici

Seznam podpisových míst


[LINUX] [CZLUG] [WebMaster] [O serveru]
Nevyžádaná a komerční pošta a další splašky nechť chodí na adresu splasky@linux.cz